Taşaltı Sigorta
Karavan Kamp Nedir ? Önemli Bilgiler - Karavan özgürlüğün ikinci adıdır
+90 533 699 84 10

Sosyal Medyada Biz}

Karavan Kamp Nedir ? Önemli Bilgiler

Karavan özgürlüğün ikinci adıdır. Karavan tatillerinde bir rota belirlense de her zaman o rotanın dışına çıkılır, o kesin.

Kamp Karavan

Bir kez yapmanız halinde hayatınız boyunca ikinciyi ne zaman yapacağım diye düşünmeye başlarsınız. Biz de deneyimlerimizden faydalanarak sizlere karavan tatiline çıkacaklar için olmazsa olmazları listeledik.

Tatil planı ve konaklama güzergahlarını iyi belirleyin.

Karavan Kamp

Türkiye ve dünyada özellikle karavan kampları genellikle doğası güzel ve bol yeşillikli yerlere konumlanmış durumdadır. Karavan bir özgürlük sunsa da karavan kamplarında kalmakta yarar var.

Karavan kamplarının en büyük avantajı ortak tuvalet, banyo dışında aracınıza elektrik ve su depolama yapmanızı sağlayan imkanları sunmasıdır. Günlük 50 ila 100 lira arasında konaklama ücretleri vardır. Kamplar, karavan kültürünün dibine vurmak ve karavan hikayelerini dinlemek için biçilmiş kaftan.

Kamp için çadır, uyku tulumu ve diğer ekipmanları alın.

Kırklareli Karavan Kamp

Karavan cüssesi büyük bir araç olduğu için bazen engebeli veya ulaşımı zor arazilerde onu geride bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Bu durumlarda ihtiyacınız olan uyku tulumu, çadır, fener, elektrik veya ateş kaynağı gibi kamp ekipmanları, karavan dışında bu arazilerde kalmanıza yardımcı olacaktır.

Ulaşılması zor koylar, tepeler veya değişik mekanlar için muhakkak bu ekipmanları yanınıza alın.

Kampa Giderken Kampçıların Bilmesi Gereken 18 İpucu

16 Kasım 2020
1.646 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir
0 533 699 84 10