Taşaltı Sigorta
Kırklareli Karavan Kamp - Dupnisa Kırklareli Karavan - Çadır - Glamping Kamp
+90 533 699 84 10

Sosyal Medyada Biz}

Kırklareli Karavan Kamp

Kırklareli Karavan Kamp

Kırklareli Karavan Kamp

Şehrin karmaşık yaşamından uzaklaşarak doğayla buluşmak hepimizin çok özlediği bir şey hele ki pandemiyle mücadele edilen son zamanlarda.

Doğal olarak, her zaman uzun bir tatil planı yapmak iş hayatına ara vererek uzaklara gitmek pek mümkün olmuyor.

Yine de en azından hafta sonları özellikle de ülkenin büyük metropolü olan İstanbul’ da yaşayanların bir ormana ya da deniz kenarına gitmek istemesi ve ekonomik bir tatil yapması en tabi haklarıdır.

Kırklareli Karavan Kamp Bunun için de en cazip seçeneklerden biri karavanlı kamp alanları ya da kamplarında gelenleri ağırlamak üzere tahsis etmiş oldukları karavanların bulunduğu kamplardır.

Kırklareli Karavan Kamp

Sizlere İstanbul’dan çok uzağa gitmeden hatta İstanbul sınırlarına çoook uzak olmayan, kamp yapabileceğiniz güzel bir kamp yeri yapmaya çalıştık. Daha önce hiç kamp yapmamış olanlar için de, bu işe yıllarını vermiş kampçılar için de birbirinden güzel bir çok seçenek oluşturmaya çalıştık.

Dilerseniz kendinize ait karavanla kampımıza gelebilir, dilerseniz de karavan kiralama hizmeti sunduğumuz seçenektende yararlanıp misafirimiz olabilirsiniz. Bir iki gün kalıp, yılın, sıradan yaşamın yorgunluğundan bir nebze kurtulabilirsiniz.

Kendi çadırınızla kurabileceğiniz, hazır çadırları kiralayabileceğiniz ya da karavanlarımızda ailenizle kalabileceğiniz İstanbul’a yakın Dupnisa Kamp ‘ı incelemek isterseniz.

06 Nisan 2021
2.989 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir
0 533 699 84 10